De Nederlandse serie Oppassen. Wie is er niet mee groot gebracht? Elke zaterdagavond was deze serie te zien op de VARA. Het programma liep van 1991 tot 2003 en in totaal werden er meer dan 300 afleveringen gemaakt. Dit maakt Oppassen!!! de langst lopende Nederlandstalige komedieserie ooit! Hoe gaat het nu, 29 jaar later, met de cast? Wij zochten het uit!
Oppassen
De serie was razend populair en werd onder andere bekroond met een Gouden Televizier-Ring. In Oppassen nemen we een kijkje in het leven van twee opa’s. Willem en Henry wonen samen in een huis en terwijl hun kinderen veel uren op werk doorbrengen passen de twee opa’s op de kleinkinderen. Bekijk hieronder de oh zo nostalgische intro.
Nieuwe cast
Na de eerste 8 seizoenen werd de cast ietwat veranderd. De focus werd gelegd op kleinkind Anna en haar kind. Vanaf seizoen 13 werd de cast compleet veranderd. Annette Barlo hield ermee op en Coen Flink overleed onverhoopt in 2000. Deze laatste seizoenen van Oppassen waren wel erg populair, maar vielen wat in het niet bij de eerste seizoenen.
Via: ANP KippaEnkele weetjes
- De laatste aflevering werd uitgezonden op 22 februari 2003. Maar liefst 1,6 miljoen mensen keken!
- Veere had ooit echt een burgemeester Buys! Martinus Quirinus Buys Ballot droeg ooit de sjerp (1917–1929).
- Op 9 februari 1991 zag je Opa Henry en Simone in de serie Zeg ‘ns Aaa. Dit als bedoeld als vooraankondiging voor Oppassen!!!.
- De serie werd ook in het buitenland uitgezonden, echt waar!
Via: Oppassen!!! (capture)Hoe gaat het nu?
Omdat met name de originele cast bij ons nostalgische kriebels naar boven haalt besloten wij uit te zoeken hoe deze acteurs en actrices er nu uit zien. We hebben eerst nog een aantal oude foto’s voor je opgedoken.
Via: ANP | Kippa, CC
Via: ANP | Kippa, CC
Via: ANP | Kippa, CCBenieuwd hoe het de acteurs na al die jaren is vergaan? Je lees het op de volgende pagina!