Vandaag, 18 maart, is het precies één jaar geleden dat K3 het vreselijke nieuws bekend maakte.
K3 uit elkaar
De oude K3 heeft tijdens een persconferentie aangekondigd dat ze uit elkaar zullen gaan en op zoek gaan naar de nieuwe K3. Inmiddels, een jaar verder, weten we wie de nieuwe K3 is en zijn Klaasje, Hanne en Marthe hard aan de weg aan het timmeren. Toch voelde het anders op 18 maart 2015. Om je geheugen op te frissen, hier de aankondiging.
Daarna begon een nieuwe achtbaan voor de dames, de zoektocht naar de nieuwe K3 en natuurlijk de optredens die nog gedaan moesten worden. Na het afronden van K3 zoekt K3 was de nieuwe K3 bekend en ging de afscheidstour van start. Nu, maart 2016 zit het er bijna op voor Kristel, Josje en Karen afscheid na in totaal 18 jaar.
Hoe ironisch, vandaag werd de nieuwe clip van MaMaSé bekend gemaakt met daarin de nieuwe K3. Heb jij hem al gezien?
Heb jij een mooi moment van de oude K3 dat je graag wil delen? Misschien een mooi concert, fijne herinnering of fantastische foto.